
Stel je bezit een superyacht en je meert af in Amsterdam. Hoe gaaf is het dan om de stad te gaan bezoeken per . . . . salonboot. Vorig jaar al enkele keren gevaren voor een ander mega yacht dat lag afgemeerd naast het scheepvaartmuseum in Amsterdam. Deze boot had een tijdelijke ligplaats naast de Passenger terminal in Amsterdam
Chief officer
Vanaf bijgaand superyacht ontvingen we een telefoontje van de chief officer of onze elektrische salonboot Elisabeth te huur was voor 4 avonden tijdens hun verblijf in Amsterdam. In overleg werden de data en tijden vastgelegd. Wij mochten de transfers verzorgen naar o.a. restaurant Librije Zusje, The Duchess en restaurant La Rive in het Amstel hotel.
De boot moest wachten bij de restaurants indien een of meerdere gasten tussendoor vervoer terug naar het schip wensten.
Chief stewardess
De service aan boord van de Elisabeth was in handen van de chief stewardess van het superyacht. De gasten werden in de watten gelegd met hun favouriete drankjes. Na het diner werd er gezellig nagepraat op het open achterdek van de boot.
Meert u zelf binnenkort af met uw eigen boot of superyacht en zoekt u een salonboot in Amsterdam? Graag horen we of we iets voor u kunnen betekenen voor een mooie vaartocht in Amsterdam met diner of voor een transfer naar restaurant of hotel.
Geef een high tea vaartocht op onze intieme salonboot vol Engelse lekkernijen en heerlijke luxe hapjes cadeau! Nu dagelijks online te reserveren van 14.00 tot 15.30 uur. Inclusief: